Firany i zasłony

Firany i zasłony na kołach

Firany i zasłony montowane na kołach są estetycznym i relatywnie tanim (w zależności od wyboru tkaniny) sposobem osłonięcia okien. Montowane są do standardowych karniszy z drążkiem i cechują się dość równomiernym falowaniem się tkaniny.

firany Kraków

Firany i zasłony Microflex

Firany i zasłony w systemi Mocroflex charakteryzują się estetycznym marszczeniem w ich górnej części. Marszczenie uformowane jest na stałe, dzięki czemu firana lub zasłona zawsze układa się w ten sam sposób.

W miejscu marszczenia wszyty jest specjalny element, dzięki któremu zawieszanie zasłony na karniszu jest niezwykle proste i szybkie, a ponadto możliwa jest regulacja wysokości zawieszenia.

firany i zasłony

Firany i zasłony na taśmach

Firany i zasłony montowane na taśmach są stosunkowo tanim (w zależności od wyboru tkaniny) sposobem osłonięcia okien. Montowane są do standardowych karniszy z drążkiem i cechują się dość równomiernym rozłożeniem tkaniny.

zasłony Kraków

Firany i zasłony w systemie Wave

Firany i zasłony w tym systemie układają się w perfekcyjną falę, dzięki czemu wyglądają niezwykle elegancko. W szczególności system ten nadaje się do zakrywania dużych powierzchni okiennych, w związku z czym jest idealnym rozwiązaniem do wszelkiego typu restauracji, sal bankietowych czy hoteli. Tkanina montowana jest do specjalnej szyny wyposażonej w mechanizm sznurkowy, za pomocą którego przesuwa się tkaninę wzdłuż szyny. Istnieje możliwość łączenia szyn, dzięki czemu uzyskuje się naprawdę duże szerokości zasłon.

firanki i zasłony

Firany i zasłony na taśmach marszczących

Firany i zasłony na taśmach marszczących montowane są do karniszy szynowych. Ich zaletą jest ułatione prasowanie, gdyż marszczenie na czas prasowania można zlikwidować. Możiwa jest również regulacja wielkości umarszczenia w pewnym zakresie.

firanki i zasłony Kraków

Wzorniki

Poniżej prezentujemy jedynie część z naszej bogatej oferty tkanin roletowych. Uwaga: kolory prezetowane we wzornikach mogą się różnić w zależności od rodzaju i ustawień ekranu i odbiegać od kolorów rzeczywistych tkanin: